Hakkımızda

KALE YANGIN GÜVENLİK, geleceğinizi güven altına almak, hayatınızı ve yatırımlarınızı korumak için profosyonel, tecrübeli, dinamik mühendisleri ve teknik kadrosu ile uluslararası ve yerel standartlara uygun, teknolojik, müşteri odaklı hizmet anlayışını 2013 yılından bu yana sürdüren, Yangından Korunma Sistemleri ve Yaşam Halatları&Güvenlik Ağı kurulumu alanında çözümler üreten bir mühendislik  firmasıdır.

Neler Yaparız?

* Yangın Söndürme Tüpleri ve Dolum Hizmetleri
* Davlumbaz Söndürme Sistemleri
* Yatay ve Dikey Yaşam Halatları & Güvenlik Ağı Sistemleri
* Yangın Algılama ve Alarm İkaz Sistemleri
* Mühendislik ve Proje Hizmetleri
* Sertifikalı Yangın ve Acil Durum Eğitimleri
* Denizcilik Hizmetleri ve Sertifikaları
* Trafik İşaret ve İkaz Levhaları
* İş Güvenliği Ekipmanları
* Sözleşmeli Periyodik Bakımlar

TASARIM VE PROJELENDİRME
Bünyemizdeki uzman mühendis ve teknik kadromuzla güncel hesap ve tasarım yazılımları desteğiyle yapılarda kurulması tasarlanan yangından korunma sistemlerini standartlara uygun olarak projelendirmekteyiz.

MALZEME TEMİNİ
Yangından korunma sistemlerinde üstün teknolojiye sahip uluslararası firmaların ürünlerini temin etmekteyiz. Ayrıca güncel stok politikamızla yedek parça ve malzeme temini sağlamaktayız.

SÜPERVİZÖRLÜK
Satışını yaptığımız yangından korunma sistemlerinin montajına yönelik supervizyon hizmeti vermekteyiz.

UYGULAMA ve MONTAJ
Yangından Korunma Sistemleri ve Yaşam Halatları&Güvenlik Ağı kurulumunda  anahtar teslim komple uygulamalar yapmaktayız.

DEVREYE ALMA
Montajı tamamlanan yangından korunma sistemlerinin fonksiyon testlerini ve devreye alma işlemlerini yaparak, çalışır halde kullanıcıya teslim etmekteyiz.

DÖKÜMANTASYON
Tüm sistemler için, proje başlangıcından sonuna kadar tüm aşamalarda (tasarım, montaj, test, devreye alma) ürettiğimiz mühendislik hizmetlerinin dokümantasyonu hazırlanır ve kullanıcıya teslim edilir.

SERVİS-BAKIM
Teknik Servis departmanı , satış sonrasında müşterilerinin koşulsuz memnuniyetini sağlamak amacıyla, gelişmiş, teknolojik donanıma sahip ,deneyimli kadrosu ile 7 gün / 24 saat hizmet verir. Şirketimiz tarafından kurulmuş olan, yangından korunma sistemlerinin verimli bir şekilde çalışabilmesi için, teknik servis ve periyodik bakim hizmeti vermekteyiz.